Wytrwaj w swoich postanowieniach noworocznych – kalendarze do druku

Jak wytrzymać miesiąc, pół roku albo nawet rok (omg) bez słodyczy? Jak czuć dumę i propsować samą siebie za wytrwanie w postanowieniach? Wystarczy silna wola (Ameryki nie odkryłam) i samozaparcie. Ale ze swojej strony mogę Wam troszeczkę pomóc.

 

Kontynuując tematykę planowania, przygotowałam karty/planery do wydrukowania, dzięki którym Wasze postanowienia noworoczne tym razem będą miały większe szanse na sukces.

Pierwszy jest PLANER z konkretnym celem na ten rok. Zasada jest prosta: jeśli w dany dzień udało Ci się wykonać zadanie, wtedy oznaczasz go według własnych upodobań.

 

postanowienie noworoczne wyzwanie

 

Komuś może się to wydać błahe i niepotrzebne, ale miło jest wpisywać serduszka w kolejne kratki i obserwować swoją wytrwałość w dążeniu do upragnionego celu. W moim planerze “bez słodyczy w 2017” jeszcze się nie ugięłam, chociaż były chwile słabości i zwątpienia, ale później pomyślałam, że dla chwili przyjemności nie warto. Wolę tę przyjemność odczuć po miesiącu czy dwóch, kiedy zobaczę, że odstawienie słodyczy wyszło mi na dobre, a wspomniana wcześniej przyjemność przerodzi się w satysfakcję i +100 do pewności siebie.

 

Jeśli chcesz wyrobić w sobie dobre nawyki, takie jak: picie więcej wody czy codzienne ćwiczenia, wtedy do gustu przypadnie Ci kolejny projekt. Co miesiąc możesz sobie stawiać nowe cele, które przybliżą Cię do osobistego sukcesu.

W pliku znajduje się 12 stron, czyli cały rok 2017 do ćwiczenia swojej silnej woli i wyrabiania nowej, lepszej i ciekawszej rutyny. Do pobrania i wydrukowania w wersji A4 oraz A5.

 

postanowienia miesieczne dobre nawyki

Dajcie znać, czy kalendarze przypadły Wam do gustu, oraz co można zmienić lub udoskonalić w kolejnych wersjach 🙂

No Comments

Post a Comment