Kalendarz do wydrukowania STYCZEŃ 2017

Kalendarz na styczeń 2017 – do wydrukowania

Witajcie,

to mój pierwszy wpis, więc wypada się przedstawić. Nazywam się Dorota i z pasji zostałam grafikiem. Na co dzień pracuję jako web designer, a wolnych chwilach (chociaż zdarzają się rzadko) staram się uwalniać swoją kreatywność i puszczać w eter. Kiedyś na pewno pomyślę nad luźnym wpisem o mnie, jeśli kogoś to zainteresuje.

No, to wstęp mamy za sobą (uff). Wpis ten przygotowałam z myślą o wszystkich, którzy chcą w końcu zacząć swoją przygodę z planowaniem własnego czasu. A wiadomo, że początek nowego roku, jest idealnym momentem na takie eksperymenty i nowe wyzwania. Osobiście uwielbiam stawiać przed sobą nowe cele, ale czasem uzbiera ich się zbyt dużo i ciężko to pogodzić z 24-godzinną dobą ;/ rok temu nie udało się wszystkich zrealizować, dwa lata temu również, ale czemu tym razem ma być tak samo? wszystko zależy od nas i naszych chęci, tak więc DO DZIEŁA!

Zaprojektowałam kalendarz do wydrukowania na styczeń. Jest w troszkę inny niż pozostałe popularne formaty i motywy. Czekam na feedback po pierwszych tygodniach, co Wam się spodobało, a co nie pasuje. Może czegoś ważnego brakuje?

Życzę Wam, aby ten Nowy Rok wypełniał same radosne chwile, przyniósł spełnienie najskrytszych marzeń i dużo sukcesów 🙂

Link do pobrania kalendarza STYCZEŃ 2017

No Comments

Post a Comment